piątek, 17 listopada 2017

Zakładki dla Haftixu

Pasmanteria internetowa "HaftiX" . to link przekierowujący. Tam można znaleźć informacje na temat zakładek, gdyby ktoś był zainteresowany. Do 6 grudnia. Ja i osoby frywolitkujące , które należą do Frywolitkowej Grupy na FB  dostałyśmy na tej stronie wiadomość o tym wyzwaniu. Tę wiadomość przekazała Agnieszka Przeniosło. 
Moje zakładki zrobione , czekają na wysyłkę. 
Zrobiłam 3 zakładki . Najpierw Różyczkę , bo lubię takie.
 Żółta kartka - format A4
  Druga zakładko to  kółeczko łuczek na przemian. Przypomniała mi się moja pierwsza frywolitkowa praca. To była biała z czerwonymi koralikami. Nie wiem jak dałam radę z tymi koralikami bo pamiętam jak mi ciężko szło. Co chwilę mi się supełki robiły i trzeba było pruć. 
I oczywiście nie umiałam łączyć. Dla samouka to wielki problem z łączeniem, z zakończeniem kwiatka . I jak tu zrobić drugi rząd.
I zrobiłam takie luźne kółeczka z pikotkami i łuczek z pikotką. Nie wyglądało to najlepiej więc trochę czytałam w necie, trochę zaczęłam podglądać na blogach i zakręciłam ten mój sznureczek i zaczęłam miedzy kółeczkami wstawiać kółeczka i łączyć je.  Jakaż była radość , że zrobiłam takie cudo. Takie było urocze, tak mi się wydawało, ale krótko.
Nie wiem gdzie ja mam , chyba Wiki kiedyś się na nią natknęła możliwe że jej dałam.
No i trzecia . Ta według wzoru Mary Konior A strona to były darmowe wzory z : mula.galery.ru.
 
  Nici Babylo 20 od picoto.
Kolejne zdjęcia :
 "on the sky" równieżKochani, dziękuję , ze zaglądacie. Cieszę się, ze podobał się Wam mój Króliczek . Dziękuję za komentarze.
 

5 komentarzy:

 1. Kaziu przepiękne zakładeczki- juz widzę miny obdarowanych, no bo jak to jest zrobione??
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczności, wszystkie.Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepięknie się prezentują, ja trochę próbowałam frywolitki, ale jakoś nie miałam cierpliwości i w końcu zrezygnowałam :)

  OdpowiedzUsuń

Każde słowo tu zostawione jest dla mnie zaszczytem i sprawia mi radość.
Dziękuje serdecznie:)